חברות היי טק

עלויות תפעול ציי רכב וההיסעים הגבוהות, חוסר השליטה והבקרה על מערך הנסיעות המזדמנות, מצריך שינוי תפיסה ומעבר לניהול היסעים חכם. שיפט תציג חיסכון תפעולי לארגון ע"י תכנון אופטימלי של הנסיעות ואפשרות שיתוף עם ארגון שכן. וכן תספק חווית משתמש דיגיטלית בזמן אמת לצוות שלך. כל זאת תוך שמירה על מדיניות ההיסעים של הארגון.

מערך ההיסעים מאפשר מנוחה לעובדים ומוודא שהם חוזרים לביתם בביטחון ומגיעים רעננים למשמרת

משרדים ממשלתיים

ניהול מערך היסעים בגוף ממשלתי מותנה בקיום מכרז ועמידה בתנאיו. לעיתים נוצר פער בין דרישות אלו למציאות ההיסעים בפועל,הן מבחינה תקציבית ותפעולית והן מבחינת איכות השירות.תהליכים אוטומטים הלוקחים בחשבון את תנאי המכרז כגון מחירונים קנסות וכו.. ומתרגמים אותם בפועל למציאות היום יומית, הן הפתרון לניהול תקין, ושמירה על  מדיניות הארגון ואיכות השירות.

פארקי הייטק

הזמינות הנמוכה והלא רציפה של פתרונות תחבורה לפארקי ההייטק והקושי במציאת מקומות חנייה, פוגעת בחווית הנגישות היום יומית של עובדי הפארק. העזרו בשיפט והציעו את השירות בעלות נמוכה וברמת שירות גבוהה. שיפט תרכז את כלל הביקושים, תתכנן את המסלולים בצורה אופטימלית ותשדר אותם למנהלת ומשם חזרה למבקש השירות.

חברות היסעים

שוק ההיסעים הרווי, הצעות המימון האטרקטיביות לרכישת רכבים חדשים, ההקלות הרגולטורית, וללא ערך מובהק ויתרון תחרותי לאף חברת היסעים, יצרו מציאות כי בחירת ספק ההיסעים מוכרעת על בסיס המחיר הזול ביותר. הצטרפו לשיפט והציעו ללקוחותיכם שקיפות, שליטה, בקרה וחווית משתמש בשיאה. ועל הדרך צרו שפה משותפת עם הלקוח חסכו בהוצאות התפעול שלכם וצרו יתרון תחרותי ברור.

מוניציפאלי

מערכי ההיסעים לחינוך המיוחד והרגיל במגזר המוניציפלי מורכבים מאוד.
יש לקחת בחשבון אילוצים רבים ושינויים תכופים על בסיס יום יומי. נפח הפעילות במגזר זה הוא עצום ומשלב ממשקי עבודה רבים ומחלקות שונות.
ללא כלי שליטה ובקרה בזמן אמת היודע לתכלל את כלל משתנים. הדרך לאיבוד שליטה תקציבי ורמת שירות נמוכה מובטחת. בשיפט תוכלו לראשונה לראות במו עינכם את מערך ההיסעים שלכם בזמן אמת לקבל המלצות על ייעול ולספק לתושביכם את חווית השירות הגבוהה ביותר.
השירות בארץ ניתן ע"י החברה למשק וכלכלה.