מדיניות הפרטיות אפליקציית Shift

כללי
Shift Live Ltd  פיתחה אפליקציה לנייד ("האפליקציה"), האוספת נתונים מהמכשיר שלך על מנת לספק לך מידע על תחבורה ציבורית בנוסף לאתר שלנו ואתרי אינטרנט נוספים בבעלות ומופעלת על ידי Shift ("האתר") ושירותי מידע תחבורה קשורים (המכונה ביחד "השירות"). על ידי מסירת מידע אישי לנו או על ידי שימוש בשירות, אתה מאשר שקראת והבנת את מדיניות פרטיות זו ומסכים לתנאים המפורטים במדיניות פרטיות זו.

מטרה
מדיניות פרטיות זו מתארת כיצד אנו אוספים, משתמשים וחושפים את המידע שלך וכיצד ניתן לגשת למידע זה ולמחוק אותו בעת הצורך. על ידי שימוש באפליקציה ובשירותים שלנו, אתה מקבל את התנאים וההגבלות המתוארים במדיניות פרטיות זו.

תחום
האפליקציה עשויה להכיל קישורים לאתרי אינטרנט, אפליקציות, מוצרים או שירותים המופעלים על ידי צדדים שלישיים. מדיניות פרטיות זו אינה חלה על צדדים שלישיים אלה שאין לנו שליטה עליהם ושאיננו יכולים לשאת באחריות לגביהם. אנו ממליצים לך לקרוא על מדיניות הפרטיות, הנהלים והנהלים של אותם צדדים שלישיים.

איזה מידע אנחנו אוספים ממך
אנו אוספים ומעבדים מידע מהמכשיר שלך במספר דרכים על מנת לשפר את השירותים שלנו כמו גם את השירותים של צדדים שלישיים, כולל: לאחר שנתת לנו את הסכמתך לעקוב אחר מיקומך, אנו עוקבים אחר המיקום והתנועה שלך, כמו גם את יעד הנסיעה שלך. איסוף נתוני המיקום מתרחש רק אם הענקת לאפליקציה גישה לשירותי המיקום של המכשיר שלך.
אנו עשויים לאסוף את ההעדפות שלך, כולל מסלולים מועדפים, מיקומים שמורים והתאמות אישיות אחרות. אנו עשויים גם לאסוף פרטי שימוש בכל פעם שאתה משתמש באפליקציה, כולל ארץ המוצא, החיפושים שאתה מבצע, המסלולים שאתה מתקשר איתם, סוג הטלפון או מערכת ההפעלה שבה אתה משתמש וכו'.
אנו אוספים את מספר הטלפון שלך. אנו עשויים לאסוף מידע ליצירת קשר. בעת רכישת שירותים מסוימים ישירות מהאפליקציה בערים נתמכות, אנו עשויים לאסוף את שמך, מספר הטלפון, המיקוד/מיקוד שלך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, הכתובת הפיזית, פרטי התשלום ורכיבים אחרים הדרושים להשלמת עסקה. אם אתה מוסר לנו מידע אישי הנוגע לאדם אחר, אתה מצהיר ומתחייב שיש לך את הסמכות לעשות זאת ולהתיר לנו להשתמש במידע בהתאם למדיניות פרטיות זו.

כיצד אנו משתמשים במידע שלך
אנו עשויים להשתמש במידע שנאסף ממך או מסופק על ידך למטרות הבאות:

 • הבן את ההעדפות שלך כדי שנוכל להתאים את האפליקציה עבורך, כגון המלצה על אפשרויות הובלה מותאמות אישית;
 • שחזר את ההעדפות שלך אם תיכנס לחשבון האפליקציה שלך במכשיר אחר (אם רלוונטי);
 • לספק לך את השירות שלנו כולל מידע תחבורה רלוונטי;
 • להעביר בצורה מאובטחת את פרטי השימוש, פרטי התשלום ואישורי המשתמש שלך לצדדים שלישיים כולל מפעילי ניידות כדי לספק לך גישה לשירותיהם;
 • לפתח ולשפר את האפליקציה על סמך המשוב והאינטראקציות שלך;
 • בכפוף להסכמתך, לעדכן אותך מעת לעת על הודעות אחרונות ומידע נוסף.

אפשרויות המשתמשים

 • אתה יכול להפסיק את כל איסוף נתוני המיקום בקלות ובכל זמן על ידי השבתת שירותי המיקום בהגדרות המכשיר שלך או על ידי הסרת ההתקנה של האפליקציה.
 • אנו נותנים לך אפשרויות בחירה לגבי השימוש והחשיפה שלנו של המידע האישי שלך למטרות שיווק. אתה יכול לבטל את הסכמתך ל:
 • קבלת תקשורת שיווקית מאיתנו: אם אינך רוצה עוד לקבל מאיתנו תקשורת שיווקית על בסיס עתידי, תוכל לבטל את הסכמתך לקבלתן על ידי פנייה אלינו באמצעות info@shiftlive.net בבקשה שלך אלינו, אנא ציין את שמך, לזהות את צורות התקשורת השיווקיות שאינך מעוניין יותר לקבל, ולכלול את הכתובות אליהן היא נשלחת. לדוגמה, אם אינך מעוניין יותר לקבל מאיתנו הודעות דואר אלקטרוני שיווקיות או דיוור ישיר, ספר לנו זאת בתקשורת שלך וציין את שמך ואת הדואר האלקטרוני שלך או כתובת הדואר שלך. בנוסף, אתה יכול לבטל את הסכמתך לקבלת הודעות דואר אלקטרוני שיווקיות מאיתנו על ידי ביצוע הוראות ביטול הרישום הניתנות בכל הודעה כזו.
 • קבלת תזכורות מאיתנו: אם אינך רוצה עוד לקבל מאיתנו תזכורות על בסיס עתידי, תוכל לבטל את הסכמתך לקבלתן על ידי יצירת קשר באמצעות info@shiftlive.net. בתשובתך אלינו, אנא ציין את שמך ואת כתובת הדואר האלקטרוני או מספר הטלפון שבהם אתה מקבל מאיתנו תזכורות.
 • השיתוף שלנו במידע האישי שלך עם שותפים עצמאיים ושותפים של צד שלישי: אם הסכמת בעבר לקבל תקשורת שיווקית מהשותפים העצמאיים שלנו או משותפים של צד שלישי, אתה רשאי לבטל את הסכמתך לשיתוף המידע האישי שלך עם אותם צדדים למטרות השיווק הישיר שלהם על בסיס עתידי על ידי יצירת קשר איתנו דרך info@shiftlive.net בתקשורת שלך אלינו, אנא ציין כי איננו צריכים עוד לשתף את המידע האישי שלך עם השותפים שלנו ו/או שותפי צד שלישי למטרות השיווק שלהם, ולכלול את שמך וכתובת דואר.
 • אנו ננסה להיענות לבקשותיך בהקדם האפשרי. אנא שים לב שאם תבטל את הסכמתך כמתואר לעיל, לא נוכל להסיר את המידע האישי שלך ממאגרי המידע של השותפים העצמאיים שלנו שאיתם כבר שיתפנו את המידע שלך (כלומר, נכון לתאריך שבו אנו מיישמים את בקשתך לביטול הסכמה) . כמו כן, שים לב שאם תבטל את הסכמתך לקבל מאיתנו הודעות הקשורות לשיווק, אנו עדיין עשויים לשלוח לך הודעות עסקה וניהול חשובות, מהן אינך יכול לבטל את הסכמתך.
 • אם תרצה לעיין, לתקן, לעדכן, להגביל או למחוק את המידע האישי שלך, או אם תרצה לבקש לקבל עותק אלקטרוני של המידע האישי שלך למטרות העברתו לחברה אחרת (ככל שהזכויות הללו הן מסופק לך על פי החוק החל), אנא צור איתנו קשר באמצעות info@shiftlive.net. אנו נגיב לבקשתך בהקדם האפשרי באופן סביר ולא יאוחר מהמוקדם של: (i) חודש לאחר קבלתה; או (ii) כל ציר זמן מחייב אחר בהתאם לחוק החל. אם הנסיבות יגרמו לעיכוב כלשהו בתגובתנו, תקבל הודעה מיידית ויינתן לך תאריך לתגובתנו, בכפוף לחוק החל. אינך נדרש לציין העדפות כלשהן (כולל הגדרת כתובת הבית והעבודה שלך) על מנת להשתמש באפליקציה, וכן אינך נדרש ליצור חשבון The App שמתעד את הדוא"ל שלך, מכיוון שהן אופציונליות.

חשיפה לצדדים שלישיים
איננו חושפים את המידע שלך לצדדים שלישיים ללא הסכמתך המפורשת למעט המטרות הבאות:

 • במקרה שתבקש סיוע בשימוש באפליקציה, אנו עשויים לשתף בקשה כזו, כולל פרטי הקשר שלך, עם צד שלישי המעורב ישירות בבעיה (כלומר, אם תודיע לנו בדוא"ל שחלק מהלוחות זמנים של האפליקציה באפליקציה מיושנים , ואנו מעבירים הודעה זו לסוכנות האפליקציה הרלוונטית).
 • כאשר אתה רוכש או ניגש לשירותים מצד שלישי (למשל מפעיל ניידות) דרך האפליקציה שלנו, אנו נשתף את המידע הנדרש כדי לוודא את השימוש החוקי שלך בשירותים אלה (כולל פרטי תשלום סמלי, מידע רלוונטי מזהה אישי וכל נתוני מיקום רלוונטיים ). לדוגמה, אם תרכוש כרטיס ציבורי לאפליקציה, אנו עשויים לשתף את הזמן והמיקום שבהם רכשת את הכרטיס הזה כדי להבטיח שלא נמכרו כרטיסי הונאה; או אם תנסה לפתוח כלי רכב משותפים, אנו עשויים לאמת את מיקומך כדי להבטיח שאתה קרוב לתחנה לפני שתפתח את נעילת האופניים.
 • במקרה של עסקה עסקית עתידית, אתה מסכים שהאפליקציה עשויה לחשוף מידע אנונימי ומצטבר לתאגיד אחר על מנת שהצדדים יוכלו לקבוע אם להמשיך בעסקה כזו. במקרה שבו הושלמה עסקה עסקית, אתה מסכים שכל מידע עשוי להיות מועבר לתאגיד שבבעלותו האפליקציה או לחלק הרלוונטי שלה על מנת לבצע את עסקיו. "עסקה עסקית" כוללת, בין היתר, ארגון מחדש, מיזוג, רכישה, מכירה או רכישה או רכישה אחרת של תאגיד או כל אחד מנכסיו.
 • במקרה שאנו נדרשים לציית לחוק ולתקנות החלים ולבקשות או פקודות חוקיות או אם הדבר מותר בדרך אחרת על פי חוק (כלומר, להגן ולהגן על זכויותינו, מצב שמאיים על חיים, בריאות או בטיחות וכו').
 • אנו עשויים גם לחשוף מידע אנונימי ומצטבר לצדדים שלישיים מסוימים לצורך מחקר, פיתוח מוצר או מטרות עסקיות אחרות. לדוגמה, אנו עשויים לשתף מידע עם סוכנויות האפליקציות כדי לעזור להן לנתח ולשפר את השירותים שלהן.

תוכנה/שירות של צד שלישי
במהלך השימוש באפליקציה, ייתכן שאנו משתמשים בתוכנות ו/או שירות של צד שלישי לצרכים שונים, בין היתר, על מנת לאסוף ו/או לעבד את המידע המפורט כאן ("ספק השירות של צד שלישי").
מדיניות פרטיות זו אינה מתייחסת, ואיננו אחראים לפרטיות, למידע או לשיטות אחרות של צדדים שלישיים כלשהם, לרבות כל צד שלישי המפעיל כל אתר או שירות מקוון (לרבות, ללא הגבלה, כל אפליקציה) הזמינה באמצעות שירות זה או שהשירות הזה מכיל קישור אליו. הזמינות או הכללת קישור לכל אתר או נכס כזה בשירות אינם מרמזים על תמיכה בו על ידינו או על ידי החברות המסונפות שלנו ואנו לא נישא בכל אחריות לגביו ו/או ביחס לפעילותם.
אנו עשויים גם לספק שירותים נוספים הקשורים לאפליקציה, לרבות שירותי האפליקציה לפי דרישה, המסופקים על ידי שותפי השירות התפעוליים של צד שלישי שלנו (כפי שהם עשויים להתפתח מעת לעת לפי שיקול דעתנו). ספקי צד שלישי כאלה כפופים לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות שלהם.

אמצעי בטיחות
אנו מחויבים לאבטח את המידע שלך ואנו נוקטים באמצעים פיזיים, ארגוניים וטכניים סבירים כדי להגן על המידע שלך מפני גישה בלתי מורשית, שימוש, חשיפה, שינוי או השמדה.
אמצעי הגנה אלה כוללים בין היתר:

 • אחסון בשרתים מאובטחים.
 • הצפנה של ערוצי התקשורת.
 • גישה מוגבלת לעובדים וקבלנים על בסיס "צריך לדעת".

אנו מבקשים להשתמש באמצעים ארגוניים, טכניים ומנהליים סבירים שנועדו להגן על מידע אישי בשליטתנו. למרבה הצער, לא ניתן להבטיח שהעברת נתונים דרך האינטרנט או מערכת אחסון נתונים תהיה מאובטחת ב-100%. אם יש לך סיבה להאמין שהאינטראקציה שלך איתנו אינה מאובטחת עוד (לדוגמה, אם אתה מרגיש שהאבטחה של חשבון כלשהו שיש לך איתנו נפגעה), אנא הודע לנו מיד.

העברת גבולות
המידע האישי שלך עשוי להיות מאוחסן ומעובד בכל מדינה שבה יש לנו מתקנים או ספקי שירותים, ועל ידי שימוש בשירות שלנו או על ידי מתן הסכמה לנו (כאשר הדבר נדרש על פי חוק), אתה מסכים שהמידע שלך עשוי להיות מועבר למדינות שמחוץ לך מדינת המגורים, לרבות לארצות הברית ואירופה, אשר עשויות לספק כללי הגנה על מידע שונים מאשר במדינה שלך. קיימים אמצעים חוזיים ואחרים מתאימים כדי להגן על מידע אישי כאשר הוא מועבר לשותפים שלנו או לצדדים שלישיים במדינות אחרות.

תקופת שמירה
אנו נשמור את המידע שלך כל עוד אתה משתמש באפליקציה ולמשך זמן סביר לאחר מכן.

זכויות של נושאי מידע אירופיים
אם אתה נמצא באחת ממדינות האיחוד האירופי/EEA, ייתכן שאתה זכאי לזכויות מסוימות במסגרת תקנת הגנת המידע הכללית (GDPR).
על ידי שימוש באפליקציה או תקשורת איתנו, אתה מסכים למטרות שלשמן אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך. אנו עשויים לעבד את הנתונים האישיים שלך אם יש לנו סיבות חוקיות אחרות לעשות זאת.

יש לך זכות ל:

 • ביטול הסכמה לעיבוד, כאשר ההסכמה היא הבסיס לעיבוד.
 • גש לנתונים האישיים שלך שאנו מחזיקים וכיצד לעבד אותם, בתנאים מסוימים.
 • דרש תיקון של נתונים אישיים לא מדויקים אודותיך.
 • להתנגד לעיבוד נתונים לא חוקי בתנאים מסוימים.
 • לדרוש מחיקה של נתוני העבר אודותיך ("זכותך להישכח") בתנאים מסוימים.
 • דרשו שנגביל את העיבוד של הנתונים האישיים שלך, בתנאים מסוימים, אם אתה סבור שחרגנו מהבסיס הלגיטימי לעיבוד, העיבוד אינו נחוץ עוד, מעבדים, או סבור שהנתונים האישיים שלך אינם מדויקים.
 • העבר נתונים אישיים הנוגעים אליך שסיפקת לנו בפורמט מובנה, נפוץ וניתן לקריאה במכונה, בכפוף לתנאים מסוימים.
 • התלונן בפני רשות פיקוח על הגנת מידע במדינה שלך.

עדכון
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן או לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת ללא הודעה מוקדמת. כל שינוי במדיניות הפרטיות הזו ייכנס לתוקף כאשר נפרסם את מדיניות הפרטיות המתוקנת בשירות. השימוש שלך בשירות בעקבות שינויים אלה פירושו שאתה מקבל את מדיניות הפרטיות המתוקנת. אנו ממליצים לך לעיין באופן קבוע במדיניות הפרטיות כאשר אתה מבקר בשירות.

פרטי התקשרות
אם יש לך שאלות או חששות לגבי מדיניות פרטיות זו, אנא צור איתנו קשר בדוא"ל בכתובת info@shiftlive.ne